Posts Tagged ‘szafa narożna’

Budownictwo i architektura : Wskaźnik: Histeryczny realizm (lub niektóre rzeczy, o których myślałem od czasu, kiedy się skończyły, zanim przejdę do moich zmysłów)

Via Treehugger.com Wróć do szkoły gradowej: Ta myśl była jak mikroskopijny skok.
M.Arch był.
Powrotem.
a moje objawy PTSD stają się coraz bardziej dotkliwe, gdy zbliżam się do instytucji szkolnictwa wyższego.
Jeździć rowerem po całym kraju i pisać o tym: jeśli miałbym rower, to może być dobry. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘szafa narożna’

Dzięki uprzejmości Nuru Karim Architect Nuru Karim, dyrektor założyciel LIVE (Laboratory for Interactive Visionary Environments), podzielił się z nami swoim projektem Hinduja Hospital S2 z siedzibą w Bombaju, w Indiach.
Projekt budowy 22-kondygnacyjnego szpitala usług pomocniczych w samym sercu Bombaju, bada topologiczną transformację skóry z siatki.
owinięte w pionowy rurkowaty rdzeń.
Zbadano związek siatki z materialnymi właściwościami światła, formy, technologii i wzoru. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘szafa narożna’

Shawn Swisher Shawn Swisher, student architektury z USC School of Architecture, jest obecnie w podróży badawczej stypendium koncentrującym się na pracy Petera Zumthora.
Badania koncentrują się wokół zdolności Zumthora do tworzenia reakcji wizualnych poprzez jego architekturę, pracę opartą na podstawach architektury, które wydają się ulotne w niektórych wyłaniających się trendach architektonicznych.
Tutaj znajdziesz okresowe aktualizacje z jego podróży.
Architektura może nas stymulować na wiele sposobów.
Możemy być zachwyceni teoretycznymi koncepcjami, które zamierzają zrewolucjonizować nasze interakcje z naszymi budynkami. Read the rest of this entry »

Widok dnia.
OMA Kilka tygodni temu dyskutowaliśmy na Twitterze, jak OMA opracowała kilka innowacji w budynkach kulturalnych i edukacyjnych.
Teatr Wyly (we współpracy z REX), Biblioteka publiczna w Seattle oraz projekty takie jak rozszerzenie MNBAQ lub plan generalny West Kowloon Cultural District.
Dziś otrzymaliśmy wiadomość, że OMA wygrał konkurs na nową bibliotekę regionalną (Biblioth.
Que Multimédia. Read the rest of this entry »