Budownictwo wczoraj i dzis : Propozycja konkursu na projekt opery / Nüvist

Dzięki uprzejmości Nüvist, Nüvist z Istambułu, podzielił się z nami swoją propozycją konkursu na projekt architektury operowej w Izmirze w Turcji.
Sztuka ma wielką rolę w pokazywaniu tego, co dzieje się w ludziach.
życie.
Dusza, inteligencja i emocje są odbiciem społeczności, a Sztuka tworzy społeczną tożsamość społeczności. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Propozycja konkursu na projekt opery / Nüvist

Dzięki uprzejmości AND-RÉ portugalscy architekci AND-RÉ podzielili się z nami swoim projektem Farmville, za który otrzymali I nagrodę w konkursie na projekt nowej spółdzielni rolniczej w Paredes, Inkubator Projektowy i Domy Pracy na Żywo.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Projekt ten stanowi nowy etap konsolidacji przyszłości spółdzielni rolniczej Paredes.
Poprzez integrację całego projektu.
Paredes: Creative City for Design-Design Hub ., we współpracy z Urzędem Miasta Paredes, Spółdzielnia pełni inne funkcje kreatywnego i multidyscyplinarnego charakteru, stając się centrum rozpowszechniania i promowania kreatywnych możliwości młodych przedsiębiorców w gminie Paredes i realizując jej cele polegające na wspieraniu zaangażowanych rolników. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Propozycja konkursu na projekt opery / Nüvist

W wypadkach powtórnych przekroczeń inspektorzy państwowi mają prawo nakładania kar w wysokości 50 do 100 rubli na brygadzistów brygad ciągnikowych, ich pomocników, traktorzystów, kombajnerów i maszynistów, którzy ponoszą odpowiedzialność za złe wykonanie robót. W stosunku do przewodniczących kołchozów i brygadzistów brygad polowych i innych, którzy przyjęli od brygady ciągnikowej MTS źle wykonane roboty; inspektorzy państwowi mają prawo stawiać wnioski na walnych zgromadzeniach kołchoźników o nałożenie na nich odpowiednich kar. Inspektorzy państwowi kontrolujący jakość ciągnikowych robót MTS nakładają kary w wypadkach: 1. Orki płytszej niż 20-22 cm, a na działkach o mniejszych możliwościach orki przy orce na niepełną wyznaczoną głębokość. 2. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Propozycja konkursu na projekt opery / Nüvist