Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa Sprawdź tę tymczasową instalację zatytułowaną.
Life Will Kill You ., dotyczącą salonu sprzedaży Revolve Clothing w West Hollywood.
Do instalacji Molly Hunker i Gregory Corso of Sports użyli standardowej opaski z suwakiem, aby stworzyć wolumin pływający umieszczony pod istniejącą podsufitką.
Prostota systemu bardzo kontrastuje z odzieżą z modnej odzieży, która będzie wyświetlana w przestrzeni, aby pokazać, jak te dwie skrajności mogą się wzajemnie uzupełniać. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Life Will Kill You / Sports

Dwie placówki medyczne, dwie przychodnie dentystyczne i jedna dom opieki.
To jest nasz wybór architektury zdrowotnej, część IV.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Kemang Medical Care / Aboday Architects Kiedy projekt ten rozpoczął się w 2007 r., Pierwotna powierzchnia 2600 m2 wystarczy do wybudowania kliniki dla kobiet i dzieci z 52 oddziałami.
Program budowy jest złożony i obejmuje jedno piętro przeznaczone do leczenia in vitro. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Life Will Kill You / Sports

Dzięki uprzejmości Nüvist, Nüvist z Istambułu, podzielił się z nami swoją propozycją konkursu na projekt architektury operowej w Izmirze w Turcji.
Sztuka ma wielką rolę w pokazywaniu tego, co dzieje się w ludziach.
życie.
Dusza, inteligencja i emocje są odbiciem społeczności, a Sztuka tworzy społeczną tożsamość społeczności. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Life Will Kill You / Sports

Wiele uszkodzeń i awarii jest wynikiem niewłaściwego wykonania. Niewłaściwe wykonanie może dotyczyć etapu produkcji dźwigara. Na przykład: dźwigar strunobetonowy został sprężony przy wytrzymałości 150 -200 kGjcm2, a więc około dwukrotnie poniżej przewidzianej wytrzymałości. Oczywiście dźwigary uległy zarysowaniu przy pierwszym lepszym obciążeniu. Pewne przedsiębiorstwo zbroi płytę równoległoboczną o wymiarach boków w przybliżeniu podobnych. Read the rest of this entry »