Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

Alice Clancy dePaor Architekci przedstawiają szaleństwo w plisowanym lnu i spienionym drewnie iglastym, zwanym.
4am ., w Palazzo delle Esposizioni w Giardini w Wenecji.
Projekt tworzy przestrzeń liminalną między dwoma projektowanymi przedmiotami jako wewnętrzną grę w tle.
Od tego momentu zacząłem traktować architekturę jako narzędzie pozwalające na rozwijanie rzeczy.
A. Read the rest of this entry »

Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

Dzięki uprzejmości Nuru Karim Architect Nuru Karim, dyrektor założyciel LIVE (Laboratory for Interactive Visionary Environments), podzielił się z nami swoim projektem Hinduja Hospital S2 z siedzibą w Bombaju, w Indiach.
Projekt budowy 22-kondygnacyjnego szpitala usług pomocniczych w samym sercu Bombaju, bada topologiczną transformację skóry z siatki.
owinięte w pionowy rurkowaty rdzeń.
Zbadano związek siatki z materialnymi właściwościami światła, formy, technologii i wzoru. Read the rest of this entry »

Joseph N.
Biondo Joseph N.
Biondo współpracował z uznanym na całym świecie malarzem abstrakcyjnym Edem Kernsem, aby zaprojektować konceptualny, niezabudowany projekt, który pomieści Kernsa.
Kości jak żelazo-krew jak rtęć.
Ta wyjątkowa współpraca zaowocowała eksperymentalnym ćwiczeniem skromnych materiałów, aby stworzyć odnowioną rzeczywistość w materialnym stanie budynku. Read the rest of this entry »

Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

Henning Larsen Architects niedawno wydał krótki film na Uniwersytecie IT w Restad City w Kopenhadze.
Film koncentruje się na głównych ideach projektu architektonicznego i opisuje synergię powstałą, gdy uczniowie i użytkownicy zewnętrzni spotykają się na głównej ulicy budynku.
Jednocześnie film adresowany jest do użytkowników uniwersytetu: dziś, sześć lat po ukończeniu, jak budynek jest doświadczany przez studentów, profesorów i personel administracyjny.
Film obsadza wicekanclerza Madsa Tofte, architekta S.
Ren. Read the rest of this entry »