Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

Alice Clancy dePaor Architekci przedstawiają szaleństwo w plisowanym lnu i spienionym drewnie iglastym, zwanym.
4am ., w Palazzo delle Esposizioni w Giardini w Wenecji.
Projekt tworzy przestrzeń liminalną między dwoma projektowanymi przedmiotami jako wewnętrzną grę w tle.
Od tego momentu zacząłem traktować architekturę jako narzędzie pozwalające na rozwijanie rzeczy.
A. Read the rest of this entry »

Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

Shawn Swisher Shawn Swisher, student architektury z USC School of Architecture, jest obecnie w podróży badawczej stypendium koncentrującym się na pracy Petera Zumthora.
Badania koncentrują się wokół zdolności Zumthora do tworzenia reakcji wizualnych poprzez jego architekturę, pracę opartą na podstawach architektury, które wydają się ulotne w niektórych wyłaniających się trendach architektonicznych.
Tutaj znajdziesz okresowe aktualizacje z jego podróży.
Architektura może nas stymulować na wiele sposobów.
Możemy być zachwyceni teoretycznymi koncepcjami, które zamierzają zrewolucjonizować nasze interakcje z naszymi budynkami. Read the rest of this entry »

Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

Obudowa, handel detaliczny, hotele, restauracje, biura, a nawet biblioteka.
Znajdziesz wszystko w czwartej części naszych wcześniej wybranych projektów wybranych projektów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Bumps / SAKO Architekci.
BUMPS w Pekinie. Read the rest of this entry »

Budownictwo i architektura : 4:00 przez dePaor Architects na Biennale w Wenecji

kliknij, aby powiększyć Kilka dni temu scena architektury chorwackiej zachwyciła nas swoim pawilonem na Biennale w Wenecji.
I jest jeszcze więcej z tego kraju: House of Tolerance, 4-tygodniowe międzynarodowe warsztaty w Szkole Architektury w Splicie, w Chorwacji, zostały ogłoszone.
Warsztaty są otwarte dla studentów i młodych profesjonalistów (do 35 roku życia), a ich rezultatem będzie nowy Dom Tolerancji dla miasta.
Zwycięska propozycja warsztatów zostanie przedstawiona burmistrzowi miasta, aby zbudować pierwszy etap projektu.
Warsztat kierowany i prowadzony przez Hvroje Njirica (obejrzyj jego wywiad z Blogu) i Emila Sverko. Read the rest of this entry »