Posts Tagged ‘meble do sypialni’

Budownictwo i architektura : Wskaźnik: Histeryczny realizm (lub niektóre rzeczy, o których myślałem od czasu, kiedy się skończyły, zanim przejdę do moich zmysłów)

Via Treehugger.com Wróć do szkoły gradowej: Ta myśl była jak mikroskopijny skok.
M.Arch był.
Powrotem.
a moje objawy PTSD stają się coraz bardziej dotkliwe, gdy zbliżam się do instytucji szkolnictwa wyższego.
Jeździć rowerem po całym kraju i pisać o tym: jeśli miałbym rower, to może być dobry. Read the rest of this entry »

Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa Sprawdź tę tymczasową instalację zatytułowaną.
Life Will Kill You ., dotyczącą salonu sprzedaży Revolve Clothing w West Hollywood.
Do instalacji Molly Hunker i Gregory Corso of Sports użyli standardowej opaski z suwakiem, aby stworzyć wolumin pływający umieszczony pod istniejącą podsufitką.
Prostota systemu bardzo kontrastuje z odzieżą z modnej odzieży, która będzie wyświetlana w przestrzeni, aby pokazać, jak te dwie skrajności mogą się wzajemnie uzupełniać. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble do sypialni’

Zawody Sukkah City w Nowym Jorku w Studiometrico odniosły wielki sukces, ponieważ zarówno zwycięskie prace, jak i inne propozycje stworzyły kreatywne i przemyślane przestrzenie.
Zapoznaj się z propozycją Studiometrico dla zawodów, która jest bardziej szopą zrób-to-sobie.
Ludzie mogą budować własną przestrzeń za pomocą trójkątnego modułu, który składa się na siebie, aby zapewnić osłonę.
Zainteresowany faktyczną budową sukkah, studio zbudowało prototyp w skali 1: 1, aby przetestować jego wykonalność i postanowił przedstawić ten pomysł Obywatelom Nowego Jorku, opowiadając o tym, jak został on zbudowany po pewnym czasie, w hipotetyczne miejsce, przez trzech wyimaginowanych chłopców.
Więcej zdjęć i informacji na temat sukkah, w tym krótki film po przerwie. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble do sypialni’

Alessandro Liberati LEDarchitecturestudio + HIDDENOFFICE – projekt Efficient Living Machine przekształca budynek w infrastrukturę zdolną do poprawy i rozszerzenia stylu życia metropolii.
Firmy proponują, że wieżowiec staje się systemem nakładających się siatek na istniejące otoczenie, aby inaczej odczytać miasto.
Sieci te zawierają różne warstwy zaprogramowanych działań, od obszarów rekreacyjnych po farmy i od parków publicznych po obszary handlu.
Więcej szczegółów na temat projektu, autorstwa architektów Alessandro Liberati, Roberto Straccali we współpracy z Roberto Salvatellim, Simone Pirro, Luca Tappat ., i Roberto Turt ., po przerwie:.
Nasz drapacz chmur może zaoferować obywatelom inny styl życia w zależności od tego, gdzie jesteś . Read the rest of this entry »