Posts Tagged ‘meble do pokoju młodzieżowego’

Architektura 21szego wieku : J. Mayer H. Zwycięska propozycja nagrody Audi Urban Future

Dzięki uprzejmości J.
Mayera H.
Tego ranka przedstawiliśmy propozycję BIG dla Audi Urban Future Award.
Teraz pokażemy zwycięską propozycję niemieckiego architekta J.
Mayera H. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble do pokoju młodzieżowego’

Dzięki uprzejmości MORQ włoskich architektów MORQ wygrał ostatnio konkurs na zaprojektowanie kampusu University of Canberra w Australii.
Nasz projekt dla Concourse proponuje strategię, która aktywuje przestrzenne relacje między istniejącymi budynkami, które przechowują pamięć kampusu, istniejących drzew, które przechowują pamięć terytorium i warunki klimatyczne.
Dzięki uprzejmości MORQ Celem strategii jest połączenie części istniejącej struktury Campusu i integracja starego z nowym.
Choć istniejące budynki posiadają pewną jakość architektonicznej uczciwości, uważamy, że nie definiują one przestrzeni miejskiej jakości i tożsamości. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble do pokoju młodzieżowego’

Dzięki uprzejmości AND-RÉ portugalscy architekci AND-RÉ podzielili się z nami swoim projektem Farmville, za który otrzymali I nagrodę w konkursie na projekt nowej spółdzielni rolniczej w Paredes, Inkubator Projektowy i Domy Pracy na Żywo.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Projekt ten stanowi nowy etap konsolidacji przyszłości spółdzielni rolniczej Paredes.
Poprzez integrację całego projektu.
Paredes: Creative City for Design-Design Hub ., we współpracy z Urzędem Miasta Paredes, Spółdzielnia pełni inne funkcje kreatywnego i multidyscyplinarnego charakteru, stając się centrum rozpowszechniania i promowania kreatywnych możliwości młodych przedsiębiorców w gminie Paredes i realizując jej cele polegające na wspieraniu zaangażowanych rolników. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble do pokoju młodzieżowego’

Pomyłki w rozeznaniu charakteru podłoża doprowadziły do katastrof w wielu przypadkach. W 1879 r. zdarzyła się jedna z groźniejszych katastrof tego typu. Dotyczyła ona mostu na rzece Tay w Szkocji, podczas której zginęło 70 pasażerów pociągu, który runął do jeziora. W tym przypadku przyczyny awarii były złożone. Read the rest of this entry »