Joseph N.
Biondo Joseph N.
Biondo współpracował z uznanym na całym świecie malarzem abstrakcyjnym Edem Kernsem, aby zaprojektować konceptualny, niezabudowany projekt, który pomieści Kernsa.
Kości jak żelazo-krew jak rtęć.
Ta wyjątkowa współpraca zaowocowała eksperymentalnym ćwiczeniem skromnych materiałów, aby stworzyć odnowioną rzeczywistość w materialnym stanie budynku. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

Studio Gorm Krótko mówiąc w kosmosie, ale nadal potrzebuje funkcjonalności kuchni.
Sprawdź ten fajny projekt, który znaleźliśmy na Core77 zaprojektowanym przez holenderską firmę projektową Studio Gorm.
Ta super wydajna i bardzo kompaktowa konstrukcja tworzy żyjącą kuchnię .
która łączy naturę z technologią.
Kuchnia zapewnia miejsce nie tylko do przygotowywania potraw, ale także do uprawy, przechowywania, a nawet kompostowania żywności. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

Dwie placówki medyczne, dwie przychodnie dentystyczne i jedna dom opieki.
To jest nasz wybór architektury zdrowotnej, część IV.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Kemang Medical Care / Aboday Architects Kiedy projekt ten rozpoczął się w 2007 r., Pierwotna powierzchnia 2600 m2 wystarczy do wybudowania kliniki dla kobiet i dzieci z 52 oddziałami.
Program budowy jest złożony i obejmuje jedno piętro przeznaczone do leczenia in vitro. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

Hoogte Twee Architecten Holenderska firma Hoogte Twee Architecten podzieliła się z nami swoim projektem B (h) uis, małym pawilonem zbudowanym z rur PVC.
Przez stulecia architekci wykorzystali drobne prace budowlane do eksperymentowania z przestrzeniami o ograniczonej formie, skali i zasięgu, ale także do eksperymentowania z materiałem i szczegółami.
.
Hoogte Twee Architecten Ponieważ brak jest dobrze wyposażonych laboratoriów badawczych, badania materiałów przez architektów koncentrują się na potencjałach istniejących (budowlanych) produktów, w których głównie poszukuje się możliwości niewłaściwego wykorzystania materiałów. Read the rest of this entry »