Posts Tagged ‘meble biurowe warszawa’

Budownictwo i architektura : Wskaźnik: Histeryczny realizm (lub niektóre rzeczy, o których myślałem od czasu, kiedy się skończyły, zanim przejdę do moich zmysłów)

Via Treehugger.com Wróć do szkoły gradowej: Ta myśl była jak mikroskopijny skok.
M.Arch był.
Powrotem.
a moje objawy PTSD stają się coraz bardziej dotkliwe, gdy zbliżam się do instytucji szkolnictwa wyższego.
Jeździć rowerem po całym kraju i pisać o tym: jeśli miałbym rower, to może być dobry. Read the rest of this entry »

Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa Sprawdź tę tymczasową instalację zatytułowaną.
Life Will Kill You ., dotyczącą salonu sprzedaży Revolve Clothing w West Hollywood.
Do instalacji Molly Hunker i Gregory Corso of Sports użyli standardowej opaski z suwakiem, aby stworzyć wolumin pływający umieszczony pod istniejącą podsufitką.
Prostota systemu bardzo kontrastuje z odzieżą z modnej odzieży, która będzie wyświetlana w przestrzeni, aby pokazać, jak te dwie skrajności mogą się wzajemnie uzupełniać. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble biurowe warszawa’

Oto pięć świetnych artykułów, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Jazda na suficie / Zauberscho (e) n Kampus Leonardo na północy Muenster tworzy z akademią sztuki, szkołą architektury muensterskiej i szkołą projektowania kreatywny kampus na terenie byłego baraku kawalerii.
Księgi wszystkich trzech instytucji są połączone w bibliotekę i stoją za murami części dawnych stadnin koni.
półki wymagały więcej miejsca.
ale gdzie. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘meble biurowe warszawa’

NORMY PRACY I ZUŻYCIE MATERIAŁOW PĘDNYCH PRZY ROBOTACH CIĄGNIKOWYCH Normy pracy robót ciągnikowych ustanowione są dla każdego kraju i obwodu oddzielnie z uwzględnieniem ich przeciętnych warunków lokanych (glebowych, ukształtowania terenu, wielkości działek i osiągniętego poziomu wydajności pracy). W ramach ustalonych norm w republikach, krajach i obwodach , w zależności od warunków produkcyjnych, można te normy zwiększać lub zmniejszać w poszczególnych MTS do 15% . . . , a dyrektorom MTS zezwolono obniżać lub podwyższać zmianowe normy pracy w zależności od istniejących warunków na działkach rolnych do 10% z tym, że normy pracy całego MTS nie mogą być niższe od ustalonych dla danego MTS. Read the rest of this entry »