Nowoczesna architektura : Flow 2 / Studio Gorm

Studio Gorm Krótko mówiąc w kosmosie, ale nadal potrzebuje funkcjonalności kuchni.
Sprawdź ten fajny projekt, który znaleźliśmy na Core77 zaprojektowanym przez holenderską firmę projektową Studio Gorm.
Ta super wydajna i bardzo kompaktowa konstrukcja tworzy żyjącą kuchnię .
która łączy naturę z technologią.
Kuchnia zapewnia miejsce nie tylko do przygotowywania potraw, ale także do uprawy, przechowywania, a nawet kompostowania żywności. Read the rest of this entry »

Nowoczesna architektura : Flow 2 / Studio Gorm

Shawn Swisher Shawn Swisher, student architektury z USC School of Architecture, jest obecnie w podróży badawczej stypendium koncentrującym się na pracy Petera Zumthora.
Badania koncentrują się wokół zdolności Zumthora do tworzenia reakcji wizualnych poprzez jego architekturę, pracę opartą na podstawach architektury, które wydają się ulotne w niektórych wyłaniających się trendach architektonicznych.
Tutaj znajdziesz okresowe aktualizacje z jego podróży.
Architektura może nas stymulować na wiele sposobów.
Możemy być zachwyceni teoretycznymi koncepcjami, które zamierzają zrewolucjonizować nasze interakcje z naszymi budynkami. Read the rest of this entry »

Nowoczesna architektura : Flow 2 / Studio Gorm

Lindsay Brown Studio Latem wprowadziliśmy Lindsay Brown i jego plan rewitalizacji San Diego Waterfront.
Podczas gdy Brown kontynuuje swój program, który wprowadza nowe życie w miejską granicę obszaru poprzez realizację pieszego królestwa publicznego, jego firma opracowała kilka projektów na mniejszą skalę, takich jak jego rezydencja na wyspie.
Projekt, który znajduje się w St.
Croix na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych, został zainspirowany pasją klienta do żeglarstwa i wykorzystuje warunki klimatyczne witryny do prowadzenia wielu elementów projektu, takich jak breezeways, baseny, zadaszone obszary i orientacja.
Więcej zdjęć i więcej o rezydencji po przerwie. Read the rest of this entry »

Nowoczesna architektura : Flow 2 / Studio Gorm

Dzięki uprzejmości Brochet Lajus Pueyo W ubiegłym tygodniu gościliśmy zwycięzcę w konkursie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
Projekt został zaprojektowany przez Studio Architektoniczne Kwadrat.
Teraz francuscy architekci Brochet Lajus Pueyo podzielili się z nami swoją propozycją konkursu, zaprojektowaną wspólnie z architektami Alice Wijnen & R-architecture.
Obowiązek pamięci, pragnienie pamięci, pomnik upamiętniający. Read the rest of this entry »