Joseph N.
Biondo Joseph N.
Biondo współpracował z uznanym na całym świecie malarzem abstrakcyjnym Edem Kernsem, aby zaprojektować konceptualny, niezabudowany projekt, który pomieści Kernsa.
Kości jak żelazo-krew jak rtęć.
Ta wyjątkowa współpraca zaowocowała eksperymentalnym ćwiczeniem skromnych materiałów, aby stworzyć odnowioną rzeczywistość w materialnym stanie budynku. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

Henning Larsen Architects niedawno wydał krótki film na Uniwersytecie IT w Restad City w Kopenhadze.
Film koncentruje się na głównych ideach projektu architektonicznego i opisuje synergię powstałą, gdy uczniowie i użytkownicy zewnętrzni spotykają się na głównej ulicy budynku.
Jednocześnie film adresowany jest do użytkowników uniwersytetu: dziś, sześć lat po ukończeniu, jak budynek jest doświadczany przez studentów, profesorów i personel administracyjny.
Film obsadza wicekanclerza Madsa Tofte, architekta S.
Ren. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

Dzięki uprzejmości Logan + Johnson Architects Matthew Johnson i Jason Logan udostępnili nam swój projekt.
Prism Cloud ., swoje zgłoszenie do konkursu Land Art Generator Competition w pobliżu Abu Zabi.
Jest to struktura sieciowa, która unosi się nad pustynią i generuje energię w tym samym czasie, w którym rozpada się lub rozprasza światło.
Chmura Prism unosi się nad pustynią, na przemian rzucając cienie i światło spektralne na jej powierzchnię. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

NORMY PRACY I ZUŻYCIE MATERIAŁOW PĘDNYCH PRZY ROBOTACH CIĄGNIKOWYCH Normy pracy robót ciągnikowych ustanowione są dla każdego kraju i obwodu oddzielnie z uwzględnieniem ich przeciętnych warunków lokanych (glebowych, ukształtowania terenu, wielkości działek i osiągniętego poziomu wydajności pracy). W ramach ustalonych norm w republikach, krajach i obwodach , w zależności od warunków produkcyjnych, można te normy zwiększać lub zmniejszać w poszczególnych MTS do 15% . . . , a dyrektorom MTS zezwolono obniżać lub podwyższać zmianowe normy pracy w zależności od istniejących warunków na działkach rolnych do 10% z tym, że normy pracy całego MTS nie mogą być niższe od ustalonych dla danego MTS. Read the rest of this entry »