Posts Tagged ‘hurtownia tapicerska’

Architektura 21szego wieku : ABI pozostaje dodatnie dla trzeciego prostego miesiąca

May 29th, 2018

za pomocą Obliczonych ryzyk W grudniu 2010 r.
firmy architektoniczne przyspieszyły do najsilniejszego tempa wzrostu.
Jako wiodący wskaźnik ekonomiczny działalności budowlanej, indeks fakturowania architektonicznego (ABI) odzwierciedla w przybliżeniu od 9 do 12 miesięcy opóźnienia między naliczaniem architektury a wydatkami budowlanymi.
Amerykański Instytut Architektów (AIA) podał, że październikowy wynik ABI wyniósł 52,8, co oznacza wzrost w stosunku do 51,6 we wrześniu.
Wynik ten odzwierciedla wzrost zapotrzebowania na usługi projektowe (jakakolwiek punktacja powyżej 50 oznacza wzrost faktur). Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Via Treehugger.com Wróć do szkoły gradowej: Ta myśl była jak mikroskopijny skok.
M.Arch był.
Powrotem.
a moje objawy PTSD stają się coraz bardziej dotkliwe, gdy zbliżam się do instytucji szkolnictwa wyższego.
Jeździć rowerem po całym kraju i pisać o tym: jeśli miałbym rower, to może być dobry. Read the rest of this entry »

Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa Sprawdź tę tymczasową instalację zatytułowaną.
Life Will Kill You ., dotyczącą salonu sprzedaży Revolve Clothing w West Hollywood.
Do instalacji Molly Hunker i Gregory Corso of Sports użyli standardowej opaski z suwakiem, aby stworzyć wolumin pływający umieszczony pod istniejącą podsufitką.
Prostota systemu bardzo kontrastuje z odzieżą z modnej odzieży, która będzie wyświetlana w przestrzeni, aby pokazać, jak te dwie skrajności mogą się wzajemnie uzupełniać. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Zawody Sukkah City w Nowym Jorku w Studiometrico odniosły wielki sukces, ponieważ zarówno zwycięskie prace, jak i inne propozycje stworzyły kreatywne i przemyślane przestrzenie.
Zapoznaj się z propozycją Studiometrico dla zawodów, która jest bardziej szopą zrób-to-sobie.
Ludzie mogą budować własną przestrzeń za pomocą trójkątnego modułu, który składa się na siebie, aby zapewnić osłonę.
Zainteresowany faktyczną budową sukkah, studio zbudowało prototyp w skali 1: 1, aby przetestować jego wykonalność i postanowił przedstawić ten pomysł Obywatelom Nowego Jorku, opowiadając o tym, jak został on zbudowany po pewnym czasie, w hipotetyczne miejsce, przez trzech wyimaginowanych chłopców.
Więcej zdjęć i informacji na temat sukkah, w tym krótki film po przerwie. Read the rest of this entry »