Nowoczesna architektura : Flow 2 / Studio Gorm

Studio Gorm Krótko mówiąc w kosmosie, ale nadal potrzebuje funkcjonalności kuchni.
Sprawdź ten fajny projekt, który znaleźliśmy na Core77 zaprojektowanym przez holenderską firmę projektową Studio Gorm.
Ta super wydajna i bardzo kompaktowa konstrukcja tworzy żyjącą kuchnię .
która łączy naturę z technologią.
Kuchnia zapewnia miejsce nie tylko do przygotowywania potraw, ale także do uprawy, przechowywania, a nawet kompostowania żywności.
Naszym ulubionym aspektem jest pionowy stojak na naczynia, który jest umieszczony w taki sposób, aby nadmiar wody przynosił korzyści stadom, które znajdują się w skrzyniach do sadzenia pod nim.
Więcej zdjęć, informacji i wideo po przerwie.
Flow2 z Flow 2 na Vimeo.
Zbudowana z Formiki na lakierowanym MDF, miejskim dąb urżnięty, jodle Oregonu i emaliowanej stali, kuchnia jest wypełniona różnymi elementami, które działają razem i działają jak proste pojazdy dla bardziej złożonych procesów naturalnych do wykonania pracy.
.
Studio dodało: Ta kuchnia została opracowana jako elastyczny system, w którym zasoby są ponownie wykorzystywane przez kilka elementów, tworząc dynamiczny przepływ pomiędzy produktami.
Firma, zwracając uwagę, że 40% odpadów z gospodarstw domowych może być kompostowane, zawiera wermikomposter (robaki rozkładające żywność i zamieniają je w odlewy robaków, bogate w składniki odżywcze nawozy w ciągu około 3-6 tygodni).
Nawóz można stosować w pojemnikach na zioła.
.
Studio Gorm Bag rack może pomieścić torby rynkowe lub inne torby na zakupy, a także trzymać różne warzywa.
.
Studio Gorm Porowata natura nieszkliwionych słojów ceramicznych połączonych z pokrywami z drewna bukowego.
naturalne właściwości przeciwbakteryjne, tworzą idealną przestrzeń do przechowywania chleba, czosnku i cebuli.
.
Studio Gorm Standardowa lodówka została całkowicie zastąpiona przez chłodziarko-zamrażarkę chłodzącą, która wykorzystuje ewapotranspirację, aby zachować świeżość.
Woda powoli przesuwa się przez podwójną ścianę i wyparowuje, utrzymując pudełko w niezmiennie chłodnej temperaturze idealnej dla produktów, jaj i tym podobnych.
.
Studio Gorm Co myślisz o kuchni.
Wideo: Flow2 z Flow 2 na Vimeo.
[więcej w: meble dla dzieci, meble biurowe Kraków, łóżka tapicerowane ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: meble biurowe Kraków meble dla dzieci łóżka tapicerowane