Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Magazyn architektoniczny : Propozycja Muzeum Wina / Mauro Turyn Architectes

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Mauro Turin Architectes Głównym wyzwaniem w projekcie Muzeum Wina w Lavaux było stworzenie atrakcyjnej atrakcji kulturalnej na dużą skalę, która nie istnieje dzisiaj.
Zaprojektowane przez Mauro Turin Architectes, ich propozycja tworzy muzeum wina, które pokazuje całe bogactwo dziedzictwa winnego, od czasów średniowiecza, ale nie wystarczające, by przyciągnąć ludzi z całego świata.
Muzeum chce być małym ikonicznym obiektem w wielkim ikonicznym krajobrazie; bez współzawodnictwa, ale raczej karmiąc się nawzajem.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Na brzegu Jeziora Genewskiego, Lavaux to wyjątkowe miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2007 roku.
Muzeum wina zawieszone na skale, unikając wzniosłych tarasowych winnic, które integruje się z krajobrazem i oferuje spacer w powietrzu, pozwalając na niezapomniany doświadczenie z Lavaux, Jeziora Genewskiego i Alp może być odpowiedzią.
Dzięki uprzejmości Mauro Turin Architectes Integracja muzeum jest kontekstualna i regionalna bez popadnięcia w banalną mimesis lub lękliwego zniknięcia; jest to kolejność doświadczonego obserwatora, głębokiej wrażliwości i zaawansowanego wysiłku intelektualnego.
Jest w porządku natury rzeczy.
Dzięki uprzejmości Mauro Turin Architectes Architekci: Mauro Turin Architectes Lokalizacja: Lake Geneva, Lavaux (miejsce światowego dziedzictwa), Szwajcaria Team: Mauro Turin, Magdalena Lewczyk, Thomas Sponti Gross Powierzchnia: 1000m2 Rok: 2012
[podobne: vattenfall odczyty, wełna schwenk, płyta osb na zewnątrz ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: płyta osb na zewnątrz vattenfall odczyty wełna schwenk