Budownictwo wczoraj i dzis : Propozycja konkursu na projekt opery / Nüvist

July 9th, 2018

Dzięki uprzejmości Nüvist, Nüvist z Istambułu, podzielił się z nami swoją propozycją konkursu na projekt architektury operowej w Izmirze w Turcji.
Sztuka ma wielką rolę w pokazywaniu tego, co dzieje się w ludziach.
życie.
Dusza, inteligencja i emocje są odbiciem społeczności, a Sztuka tworzy społeczną tożsamość społeczności.
Pokazuje nam także różnicę między różnymi tożsamościami społecznymi.
Globalne wpływy wpływają na rodzaje nabywania wiedzy lub wartości społecznych w sztuce, a artyści określają standardy współczesnego życia.
Dzięki uprzejmości Nüvist Centra sztuki mają wiele ról poza ich podstawowymi funkcjami, które powinny być uczestnikami, dzielone ze społeczeństwem i tworzyć nowoczesny poziom w związku między obywatelami a artystami.
Prace.
Ta koncepcja jest kluczowym kryterium dla projektu Opery w Izmirze.
Projekt powinien odzwierciedlać historię, kulturę i współczesne życie w Izmirze, ponadto powinien być tożsamością miasta Izmir.
Dzięki uprzejmości firmy Nüvist W tym kontekście zaczęliśmy projektować miejską kopułę sztuki, którą nazywamy Artistic Foyer.
Energia miejska wpływa na funkcjonalność systemu, a funkcjonalny system określa artystyczny foyer.
W rezultacie wszystkie te rzeczy razem tworzą topografię parametryczną, która tworzy kopułę.
[więcej w: gabloty muzealne, meble drewniane na zamówienie, meble szkolne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: gabloty muzealne meble drewniane na zamówienie meble szkolne