Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Budownictwo wczoraj i dzis : Malarstwo Construct / Joseph N. Biondo

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Joseph N.
Biondo Joseph N.
Biondo współpracował z uznanym na całym świecie malarzem abstrakcyjnym Edem Kernsem, aby zaprojektować konceptualny, niezabudowany projekt, który pomieści Kernsa.
Kości jak żelazo-krew jak rtęć.
Ta wyjątkowa współpraca zaowocowała eksperymentalnym ćwiczeniem skromnych materiałów, aby stworzyć odnowioną rzeczywistość w materialnym stanie budynku.
Materiały, których używamy, są jednak powszechne, dbałość o ich metody montażu i absolutna pasja do dokładnych detali nie są.
Sprawienie, by wyjątkowy materiał był wyjątkowy, jest banalny, ale podniesienie świadomości o skromnym materiale może być poetyckie.
wytłumaczył Biondo.
Więcej zdjęć i więcej o projekcie po przerwie.
Usytuowany w zalesionym krajobrazie Easton w Pensylwanii, konstrukcja malarska powoli odkrywa swoje warstwy dla zwiedzających.
O ile pierwsza forma może zostać ujawniona, niedługo szczegóły materiału i jego związek z otoczeniem przyczynią się do poprawy jakości przestrzeni.
KOŚCI, JAK ŻELAZO-KRWI JAKO MERCURY Ed Kerns KOŚCI JAK TELEWIZJA ŻAŁU JAK MERKURY Ed Kerns Po przejściu przez rampę, która prowadzi do wąskiego tunelu, próg otwiera się dramatycznie, gdy światło oświetla przestrzeń z góry.
Ponieważ konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby pomieścić Kernsa.
malarstwo, konstrukcja tworzy związek ze sztuką, ponieważ spiralny obieg reprezentuje koncentryczne pierścienie znalezione w Kerns.
praca.
Obraz spoczywa głęboko w projekcie, u podstawy wolnostojącej ściany, która zakotwicza odbijającą kałużę i unosi się ku niebu.
.
Joseph N.
Biondo Wierny Biondo i Kerns.
przekonania o sile prostych i skromnych materiałów, konstrukcja jest wytwarzana z jednego standardowego materiału – betonowej jednostki murowej.
Chociaż jest to skromny materiał, CMU przekazuje poczucie spokoju poprzez odpowiednią skalę, materialność i szczegółowość – sugerowaną prostotę mającą na celu wzmocnienie i komplementowanie złożonych warstw w obrazach.
.
Joseph N.
Biondo Detale i jakość konstrukcji pozwolą, aby projekt powoli stał się częścią otoczenia, stając się rzeczywiście częścią natury.
.
Joseph N.
Biondo Project Credits Painting Construct: Joseph N.
Biondo, architekt Ed Kerns, zespół projektowy Artist: Randy Galiotto, Sierra Krause, Pat Ruggiero W ramach wsparcia ze strony Spillman Farmer Architects Lokalizacja: Easton, Pennsylvania USA
[podobne: kineta studni, murator prenumerata, aranżacja domu ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: aranżacja domu kineta studni murator prenumerata