Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Budownictwo wczoraj i dzis : Life Will Kill You / Sports

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa Sprawdź tę tymczasową instalację zatytułowaną.
Life Will Kill You ., dotyczącą salonu sprzedaży Revolve Clothing w West Hollywood.
Do instalacji Molly Hunker i Gregory Corso of Sports użyli standardowej opaski z suwakiem, aby stworzyć wolumin pływający umieszczony pod istniejącą podsufitką.
Prostota systemu bardzo kontrastuje z odzieżą z modnej odzieży, która będzie wyświetlana w przestrzeni, aby pokazać, jak te dwie skrajności mogą się wzajemnie uzupełniać.
Projekt ma na celu zbadanie granicy między agresją a elegancją poprzez wrażliwość materialną, ogólną formę i efekt wizualny.
wytłumaczyli projektanci.
Więcej zdjęć i więcej o instalacji po przerwie.
Dzięki ponad 100 000 zipów projektanci stworzyli chmurę przypominającą chmurę, w której zewnętrzna powierzchnia woluminu jest połączeniem dłuższych, szerszych białych spinek, a wnętrze składa się z krótszych i delikatniejszych listew z zamkiem.
Powstała w ten sposób wypukła forma oferuje stale zmieniające się przebłyski rozmytych, a jednocześnie żywych kombinacji kolorów, jak warstwa zipów jedna na drugiej w przeważnie czarno-białym wnętrzu sklepu.
.
Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa Instalacja, z zaokrągloną naturą i warstwowym systemem, dramatycznie kształtuje przestrzeń i wnosi życie do salonu.
.
Sport.
Sfotografowany przez Justina Harrisa
[przypisy: impregnacja betonu, najlepsze piece co, strop akermana ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: impregnacja betonu najlepsze piece co strop akermana