Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Budownictwo wczoraj i dzis : Efficient Living Machine / LEDarchitecturestudio + HIDDENOFFICE

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Alessandro Liberati LEDarchitecturestudio + HIDDENOFFICE – projekt Efficient Living Machine przekształca budynek w infrastrukturę zdolną do poprawy i rozszerzenia stylu życia metropolii.
Firmy proponują, że wieżowiec staje się systemem nakładających się siatek na istniejące otoczenie, aby inaczej odczytać miasto.
Sieci te zawierają różne warstwy zaprogramowanych działań, od obszarów rekreacyjnych po farmy i od parków publicznych po obszary handlu.
Więcej szczegółów na temat projektu, autorstwa architektów Alessandro Liberati, Roberto Straccali we współpracy z Roberto Salvatellim, Simone Pirro, Luca Tappat ., i Roberto Turt ., po przerwie:.
Nasz drapacz chmur może zaoferować obywatelom inny styl życia w zależności od tego, gdzie jesteś .
Możesz go przełączyć z Farmy, rekreacji i parków publicznych, rezydencji, biur, ściśle związanych z różnorodnymi funkcjami, które już istnieją w mieście.
wyjaśnił Liberati.
.
Alessandro Liberati Chociaż projekt oferuje nowe węzły działalności, system łączy się z istniejącą siecią miejską ze związku stacji metra, zarówno obecnie, jak i w oczekiwaniu na przyszłość.
Ta struktura przestrzenna zwiększa gęstość funkcji, która ma również zdolność do bycia mobilnym i zmiany ich konfiguracji na wewnętrzną strukturę każdego człowieka, aby śledzić, czym jest społeczno-ekonomiczna dynamika metropolii w ciągłej zmianie i realizowaniu jako ewolucja programowanie krzyżowe ,.
wytłumaczył architekt.
.
Alessandro Liberati Obie sieci są połączone pionowym łączem, który łączy różne środki transportu, a jednocześnie tworzy nowe przestrzenie publiczne do spotkań towarzyskich.
Te pionowe połączenia są specjalnie zaprojektowane, aby działać jako generatory dla samowystarczalności nowej metropolii pod względem elektryczności, żywności, ciepła i tlenu.
Energia pochodzi z systemów turbin wiatrowych, systemów fotowoltaicznych o wysokim stężeniu i systemu wodorowego.
Żywność jest produkowana w gospodarstwie; ogrzewanie jest zapewniane przez fermentację odpadów organicznych z gospodarstwa i całego miasta.
Tlen jest wytwarzany z elektrolizy i rozprowadzany do budynków mieszkalnych w celu poprawy komfortu życia.
Miasto posiada system zbierania wody deszczowej, który po oczyszczeniu ponownie zostaje wprowadzony do systemu.
.
Alessandro Liberati
[podobne: najlepsze piece co, protokół odbioru przyłącza energetycznego, piec gazowy z zamkniętą komorą spalania ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: najlepsze piece co piec gazowy z zamkniętą komorą spalania protokół odbioru przyłącza energetycznego