Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Health Architecture Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Dwie placówki medyczne, dwie przychodnie dentystyczne i jedna dom opieki.
To jest nasz wybór architektury zdrowotnej, część IV.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Kemang Medical Care / Aboday Architects Kiedy projekt ten rozpoczął się w 2007 r., Pierwotna powierzchnia 2600 m2 wystarczy do wybudowania kliniki dla kobiet i dzieci z 52 oddziałami.
Program budowy jest złożony i obejmuje jedno piętro przeznaczone do leczenia in vitro.
Ten pięciopiętrowy budynek znajduje się na wydłużonym placu, położonym na skrzyżowaniu Jalan Ampera Raya w południowej Dżakarcie i alei o szerokości 6 metrów.
Ma kształt stożka skierowanego do wewnątrz i ma tylko 20-metrową szerokość (czytaj więcej.) Virgin Active / BAM Architects Century City szybko się rozwija, a jego mieszkańcy są rozpieszczani wyborem, jeśli chodzi o terapię detaliczną, jednak brak klub zdrowia był jasny.
Proces rozpoczął się w 2006 r., A po kilku propozycjach zatwierdzono ostateczny projekt, a na budynku Century Boulevard zbudowano konstrukcję o powierzchni 4200 m2 kosztem R60 m (czytaj więcej.) D.Vision Dental Clinic / A1Architects Nowa przestrzeń dla Kliniki Stomatologicznej D.VISION został otwarty po odnowieniu parteru w XIX-wiecznym apartamentowcu w Pradze.
Poza regularnym leczeniem stomatologicznym D.VISION praktykuje również chirurgię jamy ustnej, według tak wrażliwego tematu jednym z głównych celów projektu architektonicznego było przełamanie stereotypu zimnego i często stresującego środowiska ośrodków opieki zdrowotnej (czytaj dalej.) Clinica Jardim / espaço a3 W Lizbonie, w lustrzanym, postmodernistycznym budynku, powstaje nowa przestrzeń, gabinet dentystyczny z minimalnym designem, w którym każdy szczegół zajmuje się espaço a3.
Kiedy po raz pierwszy odwiedziliśmy przestrzeń, znaleźliśmy stary lot budowlany, w którym biura pracowały.
Budynek ze szklaną skórą jest pełen naturalnego światła, jednak funkcjonalność narzuca wiele partycji w przestrzeni (czytaj więcej.) Hainburg Dom opieki / Christian Kronaus + Erhard An-He Kinzelbach W starzejącym się społeczeństwie i ze względu na tendencję na uprzemysłowionym zachodzie długich okresów życia, typologia domów opieki i domów spokojnej starości oraz jej architektoniczne przejawy coraz bardziej zyskują na znaczeniu.
Zdarza się to szczególnie w odniesieniu do tych budynków.
znaczenie jako ostatni dom w życiu człowieka.
W Austrii, sektor publiczny, w tym przypadku stan Dolnej Austrii jako klient tego projektu domu opieki, akceptuje to wyzwanie (czytaj więcej.)
[więcej w: strop akermana, protokół odbioru przyłącza energetycznego, kineta studni ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kineta studni protokół odbioru przyłącza energetycznego strop akermana