Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Oto pięć świetnych artykułów, które mogłeś przegapić w zeszłym tygodniu! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Jazda na suficie / Zauberscho (e) n Kampus Leonardo na północy Muenster tworzy z akademią sztuki, szkołą architektury muensterskiej i szkołą projektowania kreatywny kampus na terenie byłego baraku kawalerii.
Księgi wszystkich trzech instytucji są połączone w bibliotekę i stoją za murami części dawnych stadnin koni.
półki wymagały więcej miejsca.
ale gdzie.
(czytaj więcej.) 100 Jedenasta Aleja / Jean Nouvel Praca z konsultantami fasadowymi, Front, Nouvel.
s approach podkreśla szprosy okienne do tego stopnia, że stają się rozproszonymi ramkami.
Aby uprościć proces budowy, ponieważ fragmentowana powierzchnia fasady ma dość zróżnicowane wymiary okna, megapanele, które zawierają około 20 mniejszych pojedynczych okien, mogą być używane, gdy istnieje ciągły pionowy słupek (czytaj więcej.) LOOP City / BIG We.
Re tak szczęśliwy aby udostępnić ten film BIG przekazany nam, podkreślając ich wkład w Biennale w Wenecji w 2010 roku.
Wystawa poświęcona LOOP City, wystawa koncentruje się na nowej pętli Metro, która stała się katalizatorem rozwoju dla regionu transgranicznego, ponieważ różne programy rozwijają się wokół nowych stacji.
Pętla połączy tereny wokół cieśniny Resund w zrównoważonym łańcuchu transportu publicznego, wymiany energii i infrastruktury samochodów elektrycznych (czytaj dalej.) Efficient Living Machine / Alessandro Liberati Alessandro Liberati – projekt Efficient Living Machine przekształca budynek w infrastrukturę poprawić i rozszerzyć styl życia metropolii.
Liberati proponuje, aby wieżowiec stał się systemem nakładających się sieci na istniejące otoczenie, jako sposób na odmienne odczytywanie miasta.
Sieci te zawierają różne warstwy zaprogramowanych działań, od obszarów rekreacyjnych po farmy i od parków publicznych po obszary handlu (czytaj więcej.) Playhouse / Aboday Architects Ten 2-piętrowy dom znajduje się w Bumi Serpong Damai w Tangerang.
Część nowego osiedla mieszkaniowego, dom jest połączeniem istniejącego domu typu 120 z nowym budynkiem na sąsiedniej, 200 m2 pustej działce.
Ograniczone przez narożnik, budynek zajmuje tylko 150 mkw całkowitej ziemi 320 mkw.
Wygląd jest prosty, naśladując pochyły dach sąsiedniego domu (czytaj więcej.)
[patrz też: praktiker zwroty, najlepsze piece co, impregnacja betonu ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: impregnacja betonu najlepsze piece co praktiker zwroty