Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Budownictwo i architektura : Zhengdong New District Office Building Proposal / AUA

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości AUA Zlokalizowana w szybko rozwijającym się Zhengdong New District Zhengdong, proponowana wieża biurowa AUA (Atelier of Urban Architecture) jest ikonicznym budynkiem, który wyznacza precedens dla tego obszaru.
Pochodzący z serii rysunków indeksowych i analitycznych, projekt jest bezpośrednią reakcją na istniejącą geometrię witryny.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Celem projektu jest złożenie i przekształcenie płaszczyzny uziemienia w celu utworzenia głównej bryły budynku, w celu zatarcia rozróżnienia pomiędzy krajobrazem, podium i wieżą, co stanowi wyzwanie dla typowej typologii podium, tak powszechnej w Chinach.
Wieża jest obracana w planie na wysokim poziomie, aby zmaksymalizować widoki na rzekę i sąsiednie otwarte boisko sportowe.
Dzięki uprzejmości AUA Centralne atrium wieży pomaga w wentylacji niskoenergetycznej, co w połączeniu z koncepcją fasady ma na celu zminimalizowanie zużycia energii i zmaksymalizowanie jakości otoczenia i przestrzeni.
Dzięki uprzejmości AUA Architekci: AUA (Atelier of Urban Architecture) Lokalizacja: Zhengzhou, Chiny Klient: XLD Powierzchnia witryny: 10 312 m2 Powierzchnia zabudowy: 41,799 m2 Data projektu: 2012
[hasła pokrewne: malowanie drzwi cena, kotły kondensacyjne ceny, protokół odbioru przyłącza energetycznego ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kotły kondensacyjne ceny malowanie drzwi cena protokół odbioru przyłącza energetycznego