Budownictwo i architektura : Wskaźnik: Histeryczny realizm (lub niektóre rzeczy, o których myślałem od czasu, kiedy się skończyły, zanim przejdę do moich zmysłów)

July 5th, 2018

Via Treehugger.com Wróć do szkoły gradowej: Ta myśl była jak mikroskopijny skok.
M.Arch był.
Powrotem.
a moje objawy PTSD stają się coraz bardziej dotkliwe, gdy zbliżam się do instytucji szkolnictwa wyższego.
Jeździć rowerem po całym kraju i pisać o tym: jeśli miałbym rower, to może być dobry.
Wielka ucieczka.
Wszystko zaplanowałem.
Moja żona i trzyletnia córka też by się zjawili.
Mógłbym ją holować w małej przyczepie.
Nie potrzebujemy treningu, ponieważ my weszliśmy w naszą formę, po tym jak jedziemy na rowerach.
Rzeczy, które widzieliśmy! Żyj poza siatką! Moglibyśmy napisać książkę o naszych przygodach na drodze, szalonych ludziach, których spotkaliśmy, życzliwych obywateli, którzy otworzyliby dla nas swoje domy i kuchnie.
Jak nasze duchy zostały przywrócone przez długą podróż.
Potem odbędzie się wycieczka po książce.
Prawa do filmów.
Ewan McGregor będzie mnie grał.
Muszą zdobyć rowery ze stalowymi ramami, aby można było je spawać na każdej przydrożnej stacji benzynowej.
Żadna z tych fantazyjnych ramek z włókna węglowego nie jest tak lekka, ponieważ rozumiem, że potrafią drgać.
Rowery musiałyby być bardzo drogie i bardzo fajne, dlatego nigdy nie chodzę do sklepów z rowerami za pomocą moich kart kredytowych.
Może moglibyśmy dostać umowę sponsorską, jeździć z jakiejś przyczyny.
Zobacz wpis Architektura dla ludzkości, poniżej.
Przejedź moim motocyklem przez jakiś inny kraj i napisz o tym: Musiałby być gdzieś w Trzecim Świecie, ponieważ jest to jedyny sposób, w jaki biali ludzie tacy jak ja mogą stać się naprawdę egzotyczni i umieścić się w pozornie niebezpiecznych i szkicowych sytuacjach, które zapewniłyby dobre materiał do napisania.
Do tego kiedyś były kolonie.
Wielka wycieczka.
Potem Szlak Hipisów, Szlak Granoli, jak go nazwiesz.
Rory Stewart w Afganistanie.
Sebastian Junger w Afganistanie.
W jakiś sposób Afganistan nie wydaje się realną opcją.
Chiny byłyby wystarczająco brutalne, dopóki trzymaliśmy się z daleka od głównych miast, a nawet wtedy może to być trudne.
Nowy dziki zachód! Moglibyśmy jechać całą drogę do Tybetu lub do tajemniczych zachodnich regionów zamieszkałych przez mniejszości etniczne.
Znowu Ewan McGregor mógłby mnie zagrać.
W końcu zrobił to motocyklowe z Charleyem Boormanem.
Po prostu musiałby to zrobić na rowerach.
Rozwód: patrz wyżej.
Zostań mistrzem kung fu: Jedną rzeczą, której mam dużo, jest czas.
Pomyśl o filmach kung-fu, w których uczniowie balansują na wysokich słupach i uderzają pięściami w dzbanki wody.
Być może oglądałem zbyt dużo teatru Kung Fu, kiedy dorastałem.
To może wyjaśniać serwatkę, że moi sąsiedzi zachowują się trochę ostrożnie wokół mnie.
Zawsze myślałem, że to tylko Los Angeles, ale mogli zobaczyć, jak ćwiczyłem z mieczem w mojej piżamie.
Teraz, kiedy nie muszę być swobodnie w biznesie, mógłbym naprawdę przyjąć tę rolę: długo ubierać moje włosy, zdobyć tatuaż smoka.
Potrzebuję tylko kilku celebrytów.
Może pracować jako ochroniarz kogoś lub robić akrobacje w filmach.
Mój przyjaciel to robił.
Zapalił się i wyrzucił z okien.
Przez jakiś czas był stuntem Davida Carridine a.
Są dni, kiedy myślę, że byłbym gotów zapalić się w ogniu.
Po drugie myśl, że celebrytami nauczania może być lepsza trasa.
Teraz muszę je znaleźć.
Przenieś się w odległe miejsce i napisz powieść o byciu bezrobotnym architektem mieszkającym w odległej lokalizacji: ktoś już to zrobił, ale był profesorem angielskim, który skończył pracę jako niewykwalifikowany (naprawdę niewykwalifikowany!) Pracownik budowlany.
Książka nosi tytuł The Cliff Walk.
Na pewno cię pocieszy.
Możliwe lokalizacje były dosłownie na całej mapie.
Wynikało to z faktu, że były to miejsca, w których mogłem żyć za darmo.
Jedną z opcji był namiot na podwórku mojej teściowej.
Założę się, że jest więcej niż kilka namiotów na podwórkach w największych miastach świata.
Może jest w tym potencjalna teza.
Albo pomyśl o wszystkich wędrujących koloniach RV pod mostami, w pobliżu autostrad, poruszając się od parkingu do parkingu.
Zobacz wróć do opcji szkoły ponadpodstawowej.
Podwórko nie wydawało się wystarczająco odległe.
Bardziej prawdopodobnym miejscem pobytu była kabina mojego brata na Upper Peninsula w Michigan.
Kładzie się na brzegu jeziora Superior i poza kilkoma idealnymi dniami, zamarza.
To dobre miejsce do myślenia, ale pewnie najpierw zwariowałbym, jak w Świeceniu .
Jeśli kiedykolwiek do tego doszło (powieść, a nie szaleństwo), wyobrażam sobie, że jest to coś, co można znaleźć u McSweeney a.
Byłoby to również dość krótkie.
David Foster Wallace wykonał już maksymalną rzecz.
Zdobądź moje prawo jazdy, więc nie muszę ciągle przedstawiać się przez tak niecodzienny tytuł.
Architektonicznego profesjonalisty.
(Wszyscy czytelnicy spoza Stanów Zjednoczonych mogą uprzejmie przejść do następnego wpisu): Przez jakiś czas miałem przyjaciół, którzy wymykali się ze studenckich poradników z egzaminów, aby mi je przekazać na parkingach przy zachodniej stronie.
Zgromadziłem całkiem sporo materiałów do nauki.
Jeśli któregokolwiek z was brakuje kopii czegoś, proszę o kontakt, a ja zwrócę go z odpowiednim poziomem winy i wstydu dla holdi
[więcej w: blinatumomab, hurtownia tapicerska, srebro lokacyjne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blinatumomab hurtownia tapicerska srebro lokacyjne