Architektura i nowoczesne budownictwo – House of Tolerance, międzynarodowe warsztaty

kliknij, aby powiększyć Kilka dni temu scena architektury chorwackiej zachwyciła nas swoim pawilonem na Biennale w Wenecji.
I jest jeszcze więcej z tego kraju: House of Tolerance, 4-tygodniowe międzynarodowe warsztaty w Szkole Architektury w Splicie, w Chorwacji, zostały ogłoszone.
Warsztaty są otwarte dla studentów i młodych profesjonalistów (do 35 roku życia), a ich rezultatem będzie nowy Dom Tolerancji dla miasta.
Zwycięska propozycja warsztatów zostanie przedstawiona burmistrzowi miasta, aby zbudować pierwszy etap projektu.
Warsztat kierowany i prowadzony przez Hvroje Njirica (obejrzyj jego wywiad z Blogu) i Emila Sverko.
Więcej informacji po przerwie: Krytycy: Ante Tomic, słynny chorwacki pisarz, dziennikarz i autor scenariusza Zlatko Gall, krytyk muzyczny i nowoodkryty propagator kuchni i pisarz Damir Rako, lokalny architekt Gibonni, regionalna gwiazda pop Tolerancja jako pozytywne podejście prowokuje różnorodność kulturową i rozprzestrzenianie niedominujących linii rozwoju.
Niebezpieczeństwo tkwi w negatywnych implikacjach, które obejmują konformizm, dyskryminację rasową i płciową, homofobię i ksenofobię jako nieuchronne brzemię naszych czasów.
Wyzwanie dla studentów Szkoły Architektury w Splicie.
gdzie cesarz rzymski zbudował Pałac Dioklecjana.
jest zaprojektowanie Domu Tolerancji, który powinien być zaprojektowany jako złożony organizm.
z uwagą na współczesne warunki budowlane, tak jak na lokalny browar kultur i subkultur.
Jak wyrazić takie złożone, ale fundamentalne ludzkie zachowanie i wielokulturowe problemy z restrykcyjnymi środkami architektury.
Jak powiedzieć.
Miłość.
w architekturze.
Jak wyrazić akceptację mniejszości.
Jak skonfigurować program i znaleźć sensowną stronę do jego umieszczenia w Split.
Jak wykorzystać dziedzictwo Pałacu jako źródło inspiracji.
Jak uwzględnić aspekty śródziemnomorskie, takie jak improwizacja, zdolności adaptacyjne, laissez-faire, unobrusion i hedonizm.
Termin składania zgłoszeń upływa 24 września 2010 r., Pocztą elektroniczną na adres
[podobne: meble dziecięce, meble ogrodowe technorattan, szafy przesuwne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: meble dziecięce meble ogrodowe technorattan szafy przesuwne