Architektura i nowoczesne budownictwo – Farmville / AND-RÉ

July 11th, 2018

Dzięki uprzejmości AND-RÉ portugalscy architekci AND-RÉ podzielili się z nami swoim projektem Farmville, za który otrzymali I nagrodę w konkursie na projekt nowej spółdzielni rolniczej w Paredes, Inkubator Projektowy i Domy Pracy na Żywo.
Zobacz więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Projekt ten stanowi nowy etap konsolidacji przyszłości spółdzielni rolniczej Paredes.
Poprzez integrację całego projektu.
Paredes: Creative City for Design-Design Hub ., we współpracy z Urzędem Miasta Paredes, Spółdzielnia pełni inne funkcje kreatywnego i multidyscyplinarnego charakteru, stając się centrum rozpowszechniania i promowania kreatywnych możliwości młodych przedsiębiorców w gminie Paredes i realizując jej cele polegające na wspieraniu zaangażowanych rolników.
Dzięki uprzejmości AND-RÉ Zamierzeniem nowego budynku będzie, w zintegrowanym podejściu, ucieleśnienie w wielofunkcyjnej przestrzeni, czterech głównych elementów związanych z Usługami Spółdzielni, Rynkiem Ziemi, Domowymi Warsztatami Kreatywnymi i Inkubatorem Projektowym do projektowania mebli i sztuki dekoracyjnej, w sumie około 2820 m2 powierzchni, dodając 2950 m2 powierzchni do parkowania.
Jak wynika z końcowego raportu Jury, propozycja FARMVILLE przedstawiona przez architekturę AND-RÉ jest globalnie (.) Propozycją, która najlepiej interpretuje program Spółdzielni Rolniczej i Inkubatora dla Projektowania Mebli i Sztuk Dekoracyjnych oraz Warsztatów Kreatywnych.
.
Jest to dopracowana propozycja, która (.) Łączy współczesny wizerunek i tożsamość..
Dzięki uprzejmości AND-RÉ Projekt pokazuje pokojową relację z otoczeniem, łącząc program z tożsamością ulic i wydarzeń miejskich, łącząc gęstości, altimetrię, rodzaje i strumienie, łącząc najbardziej zaniedbane obszary programu z ulicami większości charakter mieszkalny (północna) oraz obszary największej afirmacji / najciekawszych punktów programu z obszarami zwiększonego przepływu środowiska pieszego i miejskiego (południe i zachód).
Trwałość Spółdzielni w tej samej lokalizacji ułatwia rozpoznawanie i identyfikację (pamięć zbiorowa)..
.
Autonomia hangarów woluminów, które zawierają różne wartościowości programu, pozwala na przyszłą elastyczność dostosowaną do współczesnej programowej nieważkości.
.
W ten sam sposób, w jaki rozmieszczenie budynków, pozwalając przejść dla pieszych poprzecznej przepuszczalności zapewnia miejskie i społeczne doświadczenia bliskości.
Dzięki uprzejmości AND-RÉ Architekci: AND-RÉ Lokalizacja: Paredes, Portugalia Zespół projektowy: Francisco Ré i Bruno André Współpracownicy: Rui Israel i Mariana Oliveira Powierzchnia zabudowy: 5 770 m2
[więcej w: meble szkolne, węże do piaskowania, blachodachówki gontopodobne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówki gontopodobne meble szkolne węże do piaskowania