Architektura 21szego wieku : Wydarzenie: Michael Graves wygłosi wykład w Notre Dame

May 29th, 2018

Zdjęcie dostarczone przez MICHAEL GRAVES & ASSOCIATES Jeśli jesteś w South Bend, Indiana, zaznacz swoje kalendarze! Już za tydzień słynny architekt i projektant Michael Graves zaprezentuje swój wykład: Grand Tour.
na Uniwersytecie Notre Dame.
Wykład opisze jego podróż, uważaną niegdyś za obowiązkową dla młodego architekta, badającą wielkie zabytki Europy.
Jako odbiorca prestiżowego Prix de Rome, Graves podróżował przez Włochy, Grecję, Turcję, Hiszpanię, Anglię, Niemcy i Francję, studiując i nagrywając arcydzieła starożytnej i nowoczesnej architektury.
W tym roku University of Notre Dame przyznał Gravesowi nagrodę Richarda H.
Driehaus, honorując jego życiowy wkład w klasyczną i tradycyjną architekturę we współczesnym świecie.
Przeczytaj o jego nominacji tutaj i obejrzyj ekskluzywny wywiad Blogu z legendą tutaj.
Przed przystąpieniem do wykładu pamiętaj o odświeżeniu pamięci na temat niektórych Graves.
najbardziej znaczące prace: AD Classics: Denver Central Library / Michael Graves & Associates AD Classics: St.
Coletta School / Michael Graves AD Classics: Walt Disney World Swan and Dolphin Resort / Michael Graves Wounded Warrior Home Project / Michael Graves and IDEO Wykład: Michael Graves:.
Grand Tour.
Data: środa, 28 listopada 2012 r.
Godzina: 16:30 Miejsce: Uniwersytet Notre Dame, sala audytoryjna Bond Hall Koszt: za darmo Więcej informacji tutaj!
[więcej w: Łóżka dla dzieci, meble drewniane na zamówienie, meble dziecięce ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: meble drewniane na zamówienie meble dziecięce Łóżka dla dzieci