Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Architektura 21szego wieku : Hinduja Hospital S2 / Nuru Karim

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Nuru Karim Architect Nuru Karim, dyrektor założyciel LIVE (Laboratory for Interactive Visionary Environments), podzielił się z nami swoim projektem Hinduja Hospital S2 z siedzibą w Bombaju, w Indiach.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Projekt budowy 22-kondygnacyjnego szpitala usług pomocniczych w samym sercu Bombaju, bada topologiczną transformację skóry z siatki.
owinięte w pionowy rurkowaty rdzeń.
Zbadano związek siatki z materialnymi właściwościami światła, formy, technologii i wzoru.
Dzięki uprzejmości Nuru Karim Rozwój systemu przestrzennego utrzymywał silny nacisk na regulację przepuszczalności światła i został zaprojektowany do manipulowania promieniowaniem bezpośrednim.
Stała wewnętrzna transformacja wzorów cienia przekazywanych przez siatkę skierowaną w wewnętrzną organizację otwartego planu, odzwierciedla element.
Czasu.
i życie.
w doktrynie typu budynku automatyzm.
Dzięki uprzejmości Nuru Karim
[więcej w: murator prenumerata, malowanie drzwi cena, piec gazowy z zamkniętą komorą spalania ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: malowanie drzwi cena murator prenumerata piec gazowy z zamkniętą komorą spalania