Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Mixed Use Part IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Obudowa, handel detaliczny, hotele, restauracje, biura, a nawet biblioteka.
Znajdziesz wszystko w czwartej części naszych wcześniej wybranych projektów wybranych projektów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Bumps / SAKO Architekci.
BUMPS w Pekinie.
to zintegrowany projekt z czterema rezydencjami, a także budynek komercyjny.
Tradycyjne budynki mieszkalne w Chinach są zorientowane na południe i północ.
Wraz ze wzrostem gęstości budynków, tradycyjna metoda powoduje, że budynki są zbyt blisko siebie, a pokoje od strony północnej prawie nie mogą się opalać (czytaj więcej.) Ubud / TWS & Partners Ten projekt to niewielka skala mieszanki użyj budynku, położonego w sercu Dżakarty.
Główną funkcją jest umieszczenie słynnej restauracji BEBEK BENGIL z Ubud na Bali.
Oryginalna restauracja Bebek Bengil jest bardzo znana dzięki specjalności chrupiącego smażonego menu z kaczki i ma wyjątkową lokalizację, która znajduje się na egzotycznym polu ryżowym lub padi.
To dlatego to miejsce stało się jednym z obowiązkowych.
zwiedzanie miejsca docelowego dla turystów (czytaj dalej.) Architekci Docks Dombasles / Hamonic + Masson Hamonic et Masson – mieszany biurowiec i budynek mieszkalny są częścią inicjatywy mającej na celu zachowanie i ponowne wykorzystanie dziedzictwa przemysłowego południowych dzielnic Le Havre we Francji .
Poprzez swoją skalę, rytm, kształt i materiały, projekt stanowi integralną część rewidowanego krajobrazu portu, tworząc przejście między skalą domową i większym krajobrazem portowym (czytaj więcej.) Projekt Zagrad Center / Randić & Turato Zagrad jest położony w centrum Rijeki.
Projekt znajduje się na szczycie garażu podziemnego z 900 miejscami postojowymi i przyszłą miejską stacją kolejową.
Program mieszany o powierzchni 18 000 m2 składa się z powierzchni handlowych i biurowych oraz w jednej trzeciej mieszkań.
Centrum podzielone jest na 6 oddzielnych budynków biurowych, z których każdy ma inną fasadę, na której kładzie się ciągłą strukturę mieszkań (czytaj więcej.) Lucien Rose Complex / Atelier du Pont Dreamed autorstwa Edmonda Hervego, burmistrza Rennes z 1977 r.
Rok 2008 i wiodąca postać na francuskiej scenie politycznej, nowy kompleks Lucien Rose stworzony przez Atelier du Pont wpisuje się w obszar, który historycznie należał do bardziej zamożnych mieszkańców miasta: śródmiejskiej dzielnicy Ogrodów Botanicznych Thabor.
To mogło wywołać trend z odległej przeszłości.
coś w rodzaju.
gettofication.
gdzie zajęły się biedniejsze klasy.
sąsiedztwa, ale zaowocowało szczęśliwym małżeństwem (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: olx radomsko, vattenfall odczyty, styropian grafitowy czy warto ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: olx radomsko styropian grafitowy czy warto vattenfall odczyty