Meble Biurowe
Komfortowa architektura biurowej przestrzeni

Architektura 21szego wieku : ABI pozostaje dodatnie dla trzeciego prostego miesiąca

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

za pomocą Obliczonych ryzyk W grudniu 2010 r.
firmy architektoniczne przyspieszyły do najsilniejszego tempa wzrostu.
Jako wiodący wskaźnik ekonomiczny działalności budowlanej, indeks fakturowania architektonicznego (ABI) odzwierciedla w przybliżeniu od 9 do 12 miesięcy opóźnienia między naliczaniem architektury a wydatkami budowlanymi.
Amerykański Instytut Architektów (AIA) podał, że październikowy wynik ABI wyniósł 52,8, co oznacza wzrost w stosunku do 51,6 we wrześniu.
Wynik ten odzwierciedla wzrost zapotrzebowania na usługi projektowe (jakakolwiek punktacja powyżej 50 oznacza wzrost faktur).
Indeks nowych zapytań ofertowych wyniósł 59,4, wobec oceny 57,3 w poprzednim miesiącu.
.
Z trzema liniowymi miesięcznymi zyskami.
a dwie ostatnie są dość silne.
Zaczyna wyglądać, jak zapotrzebowanie na usługi projektowe zmieniło się w czasie.
powiedział AIA Chief Economist, Kermit Baker, PhD, Hon.
AIA.
- W 2012 r., Kiedy zakończył się upnote, a wraz z końcowymi wyborami krajowymi za nami, panuje ogólny optymizm.
Jest to jednak równoważone ogromną ilością niepokoju i niepewności na rynku, co prawdopodobnie oznacza, że będziemy mieli kilka kolejnych wstrząsów, zanim wejdziemy w pełnowymiarową ekspansję.
Najważniejsze dane z października ABI: Średnie regionalne: Południe (52,8), Północny wschód (52,6), Zachód (51,8), Środkowy zachód (50,8) Struktura sektora: mieszkaniowy wielorodzinny (59,6), mieszany (52,4), instytucjonalny (51,4), komercyjne / przemysłowe (48.0) Indeks zapytań ofertowych: 59,4 Kategorie regionalne i branżowe obliczane są jako średnia ruchoma 3-miesięczna, natomiast indeks i zapytania to liczby miesięczne.
Komunikat prasowy za pośrednictwem AIA.
[więcej w: strop akermana, impregnacja betonu, najlepsze piece co ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: impregnacja betonu najlepsze piece co strop akermana